WYDARZENIE

Biblioteka
zawsze po drodze ...
05.05.2018

Podsumowanie konkursu plastycznego „Zaprojektuj widokówkę z Gostynia”

W ramach Dni Gostynia 2018 Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy zorganizował dla uczniów szkół podstawowych z gminy Gostyń konkurs plastyczny pn. „Zaprojektuj widokówkę z Gostynia”, odbywający się pod honorowym patronatem Burmistrza. Konkurs podsumowano 4 maja w holu Biblioteki.

Celem organizatora konkursu było zachęcenie dzieci do przedstawienia w formie plastycznej ciekawych miejsc związanych z Gostyniem i najbliższą okolicą.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Ireny Kędziory – plastyka GOK „Hutnik” oceniła 167 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych i graficznych z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Prace można oglądać na wystawie w holu Biblioteki. Nagrody i wyróżnienia, ufundowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Gostyniu, przyznano w następujących kategoriach wiekowych:

Uczniowie klas I
Wyróżnienie: Marta Berdychowska (SP Sikorzyn), Hubert Gałat (SP 3)

Uczniowie klas II
Nagrody: Damian Pawlak (SP 2)
Wyróżnienie: Natalia Kordus (SP 2), Jędrzej Szymoniak (SP 2)

Uczniowie klas III
Nagrody: Zofia Rajewska (SP 2), Agata Wasielewska (SP 2)

Uczniowie klas IV
Nagrody: Wiktoria Pietrula (SP 5), Anna Kulczak (SP 5), Marta Wasielewska (SP 2), Karol Wujczak (SP 3), Franciszek Marciniak (SP 5), Alan Ratajczak (SP 5), Wiktoria Sikora (SP 5), Żaklin Brylczak (SP Siemowo), Roksana Fechner (SP Gola)
Wyróżnienie: Marcelina Kostrzewska (SP Siemowo), Anna Łagódka (SP 5), Magdalena Misiak (SP 5), Jan Wojciechowski (SP 5), Zofia Ludwiczak (SP 2), Zuzanna Twardowska (SP 2), Bartosz Kubiak (SP 2), Julia Byra (SP 2), Przemysław Bartkowiak (SP 2), Antoni Klak (SP Daleszyn)

Uczniowie klas V
Nagrody: Ewa Zbroniec (SP 5), Kornelia Wika (SP 5), Hanna Krawiec (SP 5), Natalia Jakuszek (SP 2)
Wyróżnienie: Jagoda Gregor (SP 5), Zofia Nowicka (SP Gola), Maja Jazdończyk (SP 5), Kamila Talaga (SP 5), Jagoda Siudek (SP Daleszyn), Maria Kłak (SP Daleszyn)

Uczniowie klas VI
Nagrody: Maria Mehr (SP 2), Julia Ciesielska (SP 2)
Wyróżnienie: Marcelina Kaźmierczak (SP Siemowo) Patrycja Picz (SP Siemowo), Zuzanna Ciesielska (SP Siemowo), Kinga Gembiak SP Siemowo, Zuzanna Ziółkowska (SP Gola)

Uczniowie klas VII
Nagrody: Julia Woja (SP 5), Anna Brucks (SP 5), Weronika Deszcz (SP Daleszyn), Klaudia Puślednik (SP 2)
Wyróżnienie : Oliwia Fechner (SP Siemowo), Wiktoria Brylczak (SP Siemowo), Joanna Naskręt (SP 5), Wiktor Sadzki (SP 5), Łukasz Wiatrowski (SP Siemowo)

POLECAMY

Wydawnictwo Sine Qua Non Czwarta strona Wydawnictwo Poznańskie
Biblioteka narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa WBP Poznań Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
Region Wielkopolska Powiat Gostyń Gostyń Muzeum w Gostyniu Gostyński Ośrodek Kultury Gostyński Uniwersytet III Wieku gaso-gostyn.pl

KONTAKT

BIBLIOTEKA PUBLICZNA
MIASTA i GMINY w GOSTYNIU

ul. Wrocławska 257, 63-800 Gostyń
tel. 65 572 09 52, fax 65 575 12 99
e-mail: biblioteka@gostyn.pl

DOŁĄCZ DO NAS:

Biblioteka
zawsze po drodze ...

GODZINY OTWARCIA

WYPOŻYCZALNIA
DLA DOROSŁYCH

wtorek - środa 11:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 18:00
piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

CZYTELNIA
DLA DOROSŁYCH

wtorek - piątek 14.00 - 18.00
sobota 9.00 - 14.00

 

WYPOŻYCZALNIA
ZBIORÓW AUDIOWIZUALNYCH

wtorek - środa 11:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 18:00
piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

ODDZIAŁ
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

wtorek - środa 10:00 - 17:00
czwartek 9:00 - 15:00
piątek 10:00 - 17:00
sobota 9:00 - 14:00

FILIE

FILIA BIBLIOTECZNA
w DALESZYNIE

Daleszyn 35, tel. 65 571 03 37
wtorek 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00

FILIA BIBLIOTECZNA
w KUNOWIE

ul. Kwiatowa 2, tel. 65 571 82 33
poniedziałek 11:00 - 19:00
środa 11:00 - 19:00
piątek 11:00 - 19:00